Katarzyna Bieńkowska

Katarzyna Bieńkowska

Partner, współzałożycielka firmy

Katarzyna od początku istnienia gospodarki rynkowej w Polsce zajmuje się doradztwem w dziedzinie human resources, pracując zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla pierwszoplanowych graczy na rynku doradztwa personalnego, m.in. Korn/Ferry International, Russell Reynolds Associates. Przeprowadziła liczne projekty (executive search, management assessment) na potrzeby firm z sektora finansowego, farmaceutycznego, FMCG i przemysłowego w Polsce i za granicą.

Umiejętnie korzysta z połączenia swojej wiedzy biznesowej, wyniesionej z prawie dwudziestu lat doświadczeń w branży, z wrodzonym wyczuciem i umiejętnością oceny potencjału i prawdziwego zaangażowania ludzi. Znajomość specyfiki nie tylko rynku polskiego, ale także innych rynków Europy Środkowo – Wschodniej czyni ją niezwykle wszechstronną ekspertką w dziedzinie doradztwa personalnego. Jest też autorką pomysłu, by treningi neurofeedback zaoferować menedżerom; prowadzenie tego typu treningów stanowi znakomite uzupełnienie jej dotychczasowego doświadczenia z kręgu doradztwa, coachingu, mentoringu.

Jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecnie SGH). Studiowała także socjologię oraz neuropsychologię. Katarzyna ma w dorobku zaangażowanie w interesujące inicjatywy non profit, m.in. społeczną pracę na stanowisku szefa Rady Programowej fundacji „Cała Polska czyta dzieciom”.